מתי כדאי להעניק זיפו עם חריטה במתנה?

כולנו אוהבים לקבל מתנות, וגם כשאנחנו נותנים מתנה, ובעצם מעניקים לאדם שחשוב לנו תשומת לב חיובית, יש סיפוק רב. הכלל הנ"ל נכון במקרים שבהם המתנה היא לכבוד יום הולדת של קרוב משפחה או חבר טוב, ואפילו "רק" עמית לעבודה, הוא נכון כשמחפשים מתנה למפקד שהגיע זמן שחרורו מהצבא, כשהמתנה היא לאות הכרת תודה על עזרה מסוימת שקיבלנו, לכבוד ט"ו באב או יום נישואין ובעצם כל מתנה בכל הזדמנות היא פריט שמוביל לנחת של ממש גם אצל הצד הנותן וגם אצל הצד המקבל.

כדי להבטיח מקסימום נחת, כדאי כמובן לבחור מתנה אופטימלית בהתאם לזהות האדם שאנחנו רוצים לשמח. זיפו עם חריטה הוא אופציה מומלצת במיוחד במגוון רחב של מצבים, וכדאי לשקול אותה.

קרדיט: pixabay

מתנת יום הולדת

אירוע אחד שעבורו זיפו עם חריטה הוא מתנה מעולה הוא יום הולדת. המראה היוקרתי מאוד של המצת הופך אותו לסמל סטטוס, כשכמובן כדאי לוודא שנרכש מצת מקורי של החברה שפיתחה את המוצר – חברת Zippo Manufacturing Company – ולא אחד הזיופים שלו (שמהווים הוכחה טובה לפופולריות של זיפו, אבל האיכות שלהם נמוכה). המתנה הזו מתאימה ליום הולדת של בן זוג, אח, גיס, דוד, חבר טוב, קולגה לעבודה וכו'.

מתנה למפקד שמשתחרר

גם כשמחפשים מתנה למפקד שמשתחרר מהצבא, או שעובר ליחידה אחרת כך שהוא לא יפקד יותר עלינו, זיפו עם חריטה הוא אופציה מצוינת. בפרט באה לידי ביטוי האיכות הגבוהה של המוצר – כידוע זיפו מבוסס על פטנט (שהומצא כבר בשנות ה-30 של המאה הקודמת), ולכן המצת מפיק להבה עוצמתית בכל מזג אוויר ובכל מקום, ואפילו כשיש רוח באזור. חברת Zippo Manufacturing Company מעניקה אחריות לכל החיים על המצתים שלה, ולכן המפקד שמשתחרר יוכל להשתמש במתנה במשך שנים רבות מאוד, ובזכות החריטה תמיד יזכור אותנו לטובה.

מתנה כהכרת תודה

הכרת תודה היא מעלה חשובה. קודם כל, היא מזכירה לנו את הדברים החיוביים בחיים שלנו, ותמיד כדאי להתחבר לטוב. הכרת תודה גם מחברת אותנו לידיעה שיש מי שיעזור לנו במצבים שונים, וגם לכך יש ערך רב. הסיבה השלישית שבגללה כדאי להכיר תודה היא שבדרך זו מי שעזר לנו יודע שאנחנו לא תופשים אותו כמובן מאליו. זיפו עם חריטה מאפשרת להכיר תודה וגם להעביר באמצעות החריטה מסר מתאים.

איפה לקנות זיפו עם חריטה?

מתנה בעיצוב אישי, כלומר כזו שכוללת גם חריטה, חשוב מאוד לרכוש רק במקום שמקפיד על איכות פעולה זו. הזיפו עצמו הוא כאמור מוצר איכותי במיוחד ועמיד מאוד, למעשה לכל החיים, ולכן המבחן החשוב ביותר לגבי המקום שבו נקנה את המתנה הוא מידת העמידות של החריטה, ועוד קודם לכן רמת הדיוק שלה – כך שיובטח שילוב מיטבי בינה לבין המצת.

יכול לעניין אותך

קבלו כסף בחזרה בכל קנייה בחו"ל

הצטרפו עכשיו וקבלו עד 30$ מתנה

תגיות

שיתוף ב facebook
שתפו את זה בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלחו לחברים בוטטסאפ
שיתוף ב email
שלחו את הפוסט במייל

חפשו מה שבא לכם...