6 טיפים לקניית תכשיטים באינטרנט שלא כדאי להחמיץ ?

חוששת לקנות תכשיטים באינטרנט? כדאי לך לקרוא את המדריך המהיר לקניית תכשיטים אונליין, אם את רוצה לחסוך. והרבה. תכשיטים הם הפריט האחרון שמשלים לנו את כל הלוק, כזה שגורם לנו להרגיש הכי מאושרות בעולם, וחשוב לנו להרגיש איתם הכי בנוח ולדעת שהם שווים את ההשקעה. המחירים עבור תכשיטים בארץ יקרים מאוד לעומת אפשרויות הקנייה הזולות שמציעות לנו חנויות האונליין המובילות בעולם. את פער המחירים ניתן לזהות ברשתות מוכרות וגם בחנויות מעצבים.
6 טיפים לקניית תכשיטים באינטרנט שלא כדאי להחמיץ ?

על פי נתונים שמציגים אתרי הקניות הגדולים בעולם, יותר ויותר נשים מזהות את הפער הגדול ועוברות לבצע את עיקר הרכישות עבור בגדי אופנה, בשמים, תכשיטים ומוצרי איפור באינטרנט. גם בישראל המצב דומה, כאשר בסקר אחרון שבוצע בארץ, עולה כי רוב הקניות שישראלים מבצעים באונליין הם מוצרי אופנה -54% (מקור: Ynet).

ספקים רבים מנצלים את המעבר לקניות ברשת ומציעים למכירה פריטים זולים במחירים מופקעים, מה שעשוי להוביל אותנו לקניית מוצרים באיכות ירודה ואפילו זיופים.

איך אפשר לצמצם את הסיכון כמעט לחלוטין? הנה 5 טיפים חשובים שכדאי לכן לדעת לפני קניית תכשיטים באינטרנט.

1. וודאי מידות לפני תחילת חיפוש התכשיטים באינטרנט

זה אולי יראה לחלק מאיתנו מובן מאליו אך נשים רבות שוכחות לבצע פעולה פשוטה ובסיסית, לבדוק את מידת התכשיטים שלהן. חלק מהאתרים מציגים טבלת המרת מידות, לכן כדאי להיעזר בה. חשוב לבצע זאת לפני תחילת החיפוש באינטרנט, כך גם ניתן בחלק מהאתרים המובילים לבצע חיפוש ממוקד יותר עוד בשורת החיפוש. שימי דגש על מידות הטבעות והשרשראות.

2. בצעי מחקר קטן שיעשה את כל ההבדל

חשוב לבצע בדיקה מקיפה אודות המוכר, הציון שקיבל מדירוג הגולשים ומספר המכירות שביצע באתר. קראי בעיון את תגובות הגולשים, אלה המרחיבים ומספקים מידע אמין, אל תסתמכי רק על הודעות מובנות. חשוב לקרוא את תיאור הפריט ולוודא התאמה שלו לתמונה ולתגובות הגולשים. רוצה לוודא אם הפריט אמיתי או מזויף כבר בשלב התמונות שמציג המוכר באתר? מדריכים רבים הכוללים וידאו יכולים לעזור בהבנת גווני הצבע וההבדלים בין יהלום אמיתי למזויף.

3. בדקי את תנאי השימוש והמדיניות באתר לפני הרכישה

קראי בעיון רב את המדיניות עבור זמן החזרת מוצרים, איך נעשה תהליך החזרתם, וכמה זמן עורכת פעולת הזיכוי הכספי עבור ביטול העסקה. חלק מהאתרים לא מספקים החזר מלא, ותידרשי לשלם עבור המשלוח החוזר ואחוזים עבור הטיפול במקרה. כדאי לדעת זאת מראש!

4. תמונות תמונות תמונות

כמה שיותר תמונות של התכשיט ורצוי על אישה, יוכלו לתת לך אינדיקציה מעולה האם התכשיט יתאים לך ולמידות של גופך. אם אין מספיק תמונות לתכשיט שנדלקת עליו, בקשי מהמוכר תמונות נוספות. לעיתים מאוד קרובות, המוכרים מחזיקים סטוקים של תמונות, רק שפשוט אין להם כוח להעלות את כולן לאתר.

5. אחריות ושירות תיקונים

רוב אתרי הקניות יציעו אחריות לזמן מוגבל עבור הפריטים, שעשויה להימשך בין מספר שבועות בודדים עד שנים. בחני את האפשרות להוסיף תשלום עבור אחריות מקיפה או ארוכה יותר.

6. לקנות במהלך מבצעים חמים

מצאת את התכשיט המדהים שחיפשת שנים והמחיר שלו יקר בטירוף גם באינטרנט? מומלץ לשמור אותו ולחכות לחגים ולימי מבצעים מיוחדים כמו הבלאקפריידי. דרך יעילה לחסוך הרבה מאוד כסף בקנייה באינטרנט היא קנייה בימי מבצעים, ויש הרבה כאלה. מרבית ימי המבצעים מפורסמים מראש וניתן למצוא תאריכים מדויקים באינטרנט אודותיהם.
כדאי לבדוק אם מתקרב יום מבצעים מיוחד ולשקול לחכות עם הקנייה כמה שבועות בציפייה להנחות משמעותיות בקטגוריה, רוב האתרים מציעים אפשרות לשמור את הפריטים במועדפים. שימי לב! בימי סיילים מיוחדים ניתן למצוא מחירים בהנחות גבוהות במיוחד החל מ 30% – 80% על פריטים מסויימים.

יש לך טיפים שווים להוסיף? אל תהססי, שתפי אותנו בתגובות!

יכול לעניין אותך

קבלו כסף בחזרה בכל קנייה בחו"ל

הצטרפו עכשיו וקבלו עד 30$ מתנה

שתפו את זה בפייסבוק
שלחו לחברים בוטטסאפ
שלחו את הפוסט במייל

חפשו מה שבא לכם...