מתנות לתינוקות – מה כדאי לקנות להורים הטריים?

לא יודעים מה לקנות להורים הטריים? האירוע מתקרב ואתם תקועים בלי מתנה? הנה כמה רעיונות מדליקים במיוחד לקניית המתנה המושלמת לתינוקות.
Baby Presents Shopping

התעוררתם בוקר אחד וגיליתם שכמעט כל החברים שלכם נשואים פלוס? הזמנתם חבר לבירה והתשובה שקיבלתם הייתה "אני לא יכול, אני צריך לשמור על הילד"?
כן, אין ספק שהגעתם לנקודה הזו בחיים: הזדקנתם!

אז אחרי הפניקה הראשונית של: "איך נהייתי כל כך זקן?", הגיע הזמן לחשוב על מתנה מדליקה להולדת התינוק.

אם אתם ממש קרובים לחברים שנולד להם ילד, הכי פשוט ובהחלט הכי כדאי יהיה לשאול אותם מה הם צריכים או מה חסר להם, כך המתנה שלכם באמת תהיה שימושית עבורם.
בא לכם להפתיע את ההורים הטריים במתנה מגניבה במיוחד אבל אתם ממש לא יודעים איפה קונים כזאת?

בדיוק לרגעים כאלה אספנו את מבחר המתנות המדליקות ביותר לתינוקות שיפתיעו את חבריכם בוודאות!

אופציה א' – שווה לשקול מתנה קבוצתית:

לפעמים יש קבוצת חברים שמתארגנת, אוספת סכום כסף מכל חבר, ואז קונים יחד מתנה משמעותית ושווה במיוחד כקבוצה. זה יכול להיות עגלת תינוקות, רהיטים לחדר החדש, מושב לרכב וכו'.
מתנות בסגנון אלה הן בהחלט יקרות יותר, ובדרך כלל, הורים צעירים לא זוכים לקבל אותן, למרות שתכלס הן מאוד יעזרו להם. אם אכן מתגבשת קבוצה כזאת אצלכם, חובה לשאול את מקבלי המתנה, מה הם צריכים ואף רצוי להגיד להם מה אתם קונים כדי שהם לא ירכשו את זה בעצמם לפניכם.

אופציה ב' – מתנות מגניבות במיוחד שאף פעם לא מאכזבות:

  1. תיק חיתול: גם אם יש להם כבר תיק אחד, תמיד טוב שיהיה אחד נוסף, אותו אפשר להשאיר למקרה חירום ברכב או טיול או אצל סבא וסבתא.
  2. צעצועי תינוקות: תכלס, אי אפשר לטעות עם צעצועי תינוקות, במיוחד עם אלו אשר נצמדות לתינוק כך שהתינוק לא יכול לזרוק אותן לרצפה וההורה צריך לקום ולהרימם.
  3. מעמד סמארטפון לעגלה: מתנה מדליקה ושימושית יותר להורים מאשר לתינוקות. כמו דיבורית לרכב, אין ספק שכל הורה צריך דיבורית לעגלה 😉
  4. מגבת רחצה מתוקה הכוללת כובע: היציאה מן המקלחת מעולם לא תהיה נעימה וכיפית יותר עבור ההורים!
  5. גרביי תינוקות: בגלל שהם כל הזמן נעלמים (אולי בגלל שהם כל כך קטנים).
  6. שמיכת תינוקות: בחרו לכם שמיכת תינוקות עם נושא מיוחד כגון סופרמן או באטמן לבנים ודורה או בת הים הקטנה לבנות.
  7. מובייל: בהחלט מתנה ייחודית לתינוק, אשר מבלה רוב זמנו בעריסה מול המובייל! גם אם יש להם כבר מובייל, מובייל נוסף יכול לגוון לתינוק את הכיף, להחליפו עם הקיים או לתלות אותו על תקרת חדר התינוק.
  8. שק שינה? כן כן שק שינה לתינוקות. למה הם צריכים את זה? במהלך הלילה גם תינוקות זזים ומתהפכים בלילה ובועטים בשמיכה, מה שמשאיר אותם חשופים לקור. בניגוד למבוגרים הם אינם יכולים לשים את השמיכה חזרה לגופם, במקום זאת הם פשוט יבכו ויצעקו עד שההורים שלהם יתעורר. אז מה הפתרון? שק שינה לתינוקות!
  9. נעלי תינוקות: הם כל כך קטנים שזה כזה מתוק! נעלי תינוקות, סנדלים יש יותר מידי מהם ברשת, וכדאי שתבחרו זוג שלדעתכם ההורים יאהבו במיוחד.
  10. צמיד ליד: בתקופה האחרונה התכשיטים לתינוקות נוספו למאגר המתנות השוות, אפשר לקנות צמידים קטנים ומלאים, ללא חרוזים ודברים שיכולים ליפול מהצמיד, או אפילו שרשראות גדולות ומלאות שאפשר לענוד לתינוקות על הצוואר.

אם אתם תקועים ללא שום רעיון, ואפילו אנחנו לא הצלחנו לעזור לכם, תמיד תוכלו לרכוש גיפט-קארד, כשהזוג הטרי יבחר את המתנה היא בוודאי תהיה משהו שהם זקוקים לו.

יצא לכם להפתיע חברים עם מתנה מדליקה במיוחד? שתפו גם אותנו ונמליץ לכולם!

 

יכול לעניין אותך

חפשו מה שבא לכם...