איפה לקנות מתנות לעובדים לחנוכה – בארץ או בחו"ל?

חג החנוכה מתקרב בצעדי ענק וזו סיבה נהדרת לחגיגה בחג הכול כך אהוב הן על הילדים והן על המבוגרים. עבור מקומות העבודה זו הזדמנות נהדרת לפנק את המשפחות של העובדים, לאות הערכה על עבודתם המסורה לאורך כל השנה.
בעל-עסק-קונה-מתנות-לעובדים

בחירה של מתנות לחנוכה

לקראת החנוכה מנהלי הרווח בוחנים כמה וכמה אופציות של מתנות מכובדות וברוב המקרים המגמה היא להזמין את המוצרים המתאימים על פי התקציב של החברה למטרה זו אצל חברות ישראליות. לאור המצב השורר במשק ובמיוחד לאחר מגפת הקורונה המגמה היא לעודד רכישה של מוצרי כחול לבן כדי להרחיב את הפעילות העסקית של הספקים. רוב הלקוחות דוגלים בשיטה זו במקום להזמין מתנות מחו"ל ולפרנס גורמים אחרים.

אופציות של מתנות לעובדים

בנושא קניית מתנות לחנוכה לעובדים, הרצון הוא להעניק בכל שנה מתנה שנראית אחרת ויש בה חידושים ייחודיים ולא לקנות בכל פעם מתנה בעלת אופי זהה. כאשר מחפשים מארזים יוצאי דופן אפשר לקנות חבילות לילדים שיש בהן חנוכייה מעוצבת בעלת מראה אלגנטי, נרות חנוכה צבעוניים ומשמחים או לחלופין נרות בצבע אחיד. אפשר לצרף לכך את חוברת הדלקת נרות כדי שבני המשפחה ידעו כיצד מהו סדר הדברים כולל המלל של הברכות המסורתיות. יש גם משחקים מדהימים בנושא חנוכה והילדים ישמחו מאד לשחק עם חבריהם ועם קרובי המשפחה שהם פחות או יותר בגילם.

שוקולד הוא תמיד מבורך ובמיוחד כשמדובר במטבעות שוקולד שמסמלים את חג החנוכה, פינוקי שוקולד איכותיים, מרשמלו ועוד.

החורף כבר כאן

העובדה שחג החנוכה חל בחורף מאפשר למנהלי הרווחה בחברות השונות לרכוש מארזי חורף מפנקים ומפתיעים שכוללים פריטים מחממים. כמו לדוגמה גרביים חמימות בגוונים יפהפיים, כרבולית פליז שהיא אידאלית כשיושבים על הספה וצופים בטלוויזיה או מניחים על הגוף כאשר עובדים על המחשב בימים הקרים. אפשר לצרף לכך גם ספלים גדולים שהם עבור שוקו או ספלים לתה עם ערכות תואמות כמו קופסה של שקיקי תה בכמה טעמים.

מארזים למונדיאל

הסמיכות של חנוכה למונדיאל היא גם הזדמנות של קניית מתנות לחנוכה שמתאימים לכל הצופים במשחקים המרתקים. כך הם נהנים ממארזים של בירות איכותיות עם פיצוחים בטיב מעולה. כשיש כדורגל איכותי וכולם משולהבים לא צריך יותר מכמה גולים מפתיעים כדי להעלות את מצב הרוח.

לאור המבחר הגדול אין ספק שקונים מתנות לעובדים לכבוד חנוכה בישראל.

יכול לעניין אותך

חפשו מה שבא לכם...